Super dodatki


Prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz się rozwinąć, poszukujesz kogoś kto potrafi profesjonalnie napisać biznes plan. Współpracujemy z pracownikami czołowych banków w Polsce, opiniującymi wnioski kredytowe.

Jeżeli wykończyłeś swoje nowe, wyremontowałeś już nie nowe mieszkanie ponosząc wysokie wydatki możesz liczyć na zwrot 12% tych kosztów z US. Przynieś faktury, wypełnimy wniosek. Wypełniony wniosek gwarantuje zwrot z US. np. przy mieszkaniu 34 m2 nawet do 1000 zł!

Prowadzisz działalność gospodarczą i sam rozliczasz się z US, który wezwał Cię na kontrolę. Zawsze możesz przyjechać i poradzić się co zrobić w przypadku kontroli US, UKS lub ZUS.

Sam prowadzisz księgowość i od czasu do czasu potrzebujesz się czegoś dowiedzieć lub upewnić? Przyjdź i spytaj za bardzo przystępną cenę i w krótkim czasie znajdziemy podstawę prawną i damy odpowiedź na Twoje pytanie.

Nie wiesz czy koszt remontu, malowania, zakup komputera, lekarstw, przejazdu na rehabilitacje, podłączenia internetu możesz odliczyć od dochodu? Sprawnie rozliczamy roczne zeznania podatkowe – PIT.